Pravidla, která se zavazujete dodržovat vstupem na naše stránky

1. Žádný warez - veškeré příspěvky, které budou obsahovat odkazy na stránky nebo software s nelegálním obsahem, budou odstraněny. Příspěvky, které budou obsahovat sériová čísla budou také odstraněny.
Stejné podmínky platí i pro uživatele, kteří na tomto fóru budou žádat výše zmíněný nelegální obsah. Warez sem prostě nepatří!

2. Opakující se dotazy, duplicitní příspěvky - pokud máte nějaký problém, zkuste nejprve použít tlačítko Hledat. Nezakládejte zbytečně nová témata a nejprve si ověřte, zda už se daná věc na fóru neřešila. Nezakládejte rovněž duplicitní témata v různých kategoriích fóra, přidáváte tím akorát moderátorům zbytečnou práci.

3. Vulgarismy a nadávky - nenadávejte zde ostatním uživatelům a nepoužívejte neslušné nebo nevhodné výrazy.

4. Nic neříkající názvy témat - nezakládejte nesmyslná a nic neříkající témata, ale zkuste váš dotaz co nejlépe charakterizovat. Dotazy typu "Pomoc, Problém... Help..." budou okamžitě mazány.

5. Reklama na fóru - reklamní příspěvky nebo jiné pokusy o propagaci výrobků, webů atd. budou odstraněny. Rovněž je zakázáno umísťovat reklamní bannery a více odkazů (například na internetové obchody) do podpisů. Pokud už nějaký web provozujete, můžete si jej vyplnit ve vašem profilu. Vyjímku mohou tvořit vaše oblíbené servery ve vašem podpisu, případně příspěvky, které schválí administrátor před zveřejněním.

6. Avatary a podpisy - maximální velikost avataru (obrázek uživatele) je 100x100px/25kB. V podpisu si můžete nalinkovat obrázek do rozměrů 400x40px (maximální velikost do 50kB). V případě porušení tohoto pravidla bude váš avatar/obrázek odstraněn. Případně je v podpisu je dovolené použít maximálně dva userbary nebo dva řádky textu normální velikosti.
Nelze ale kombinovat všechny prvky (obrázek 400×40px + dva userbary + dva řádky textu), doporučujeme použít kombinaci jednoho userbaru a jednoho řádku textu nebo jednoho obrázku a jednoho řádku textu, případně dva userbary nebo dva řádky textu. Opravdu nestojíme o to, aby fórum vypadalo jako omalovánka, a ocení to i uživatelé s pomalejším internetovým připojením. Pokud bude váš podpis příliš velký a rozsáhlý, bude administrátorem nebo moderátory odstraněn.

7. Citace příspěvků, pravopis - citace používejte pouze v případě, že odpovídáte na příspěvek, který se po odeslání nebude nacházet hned nad vaší odpovědí. A pokud už citace použijete, zkuste je alespoň zkrátit na vhodnou délku.
Před odesláním si vaši odpověď alespoň zběžně zkontrolujte, nikdo z uživatelů nebude luštit co jste chtěli napsat.